V dilemi? Imamo odgovor na vse!
krompirjeve!
Hotel Katarina****, Selce: zimski oddih
HUDA CENA
2
Top 3

HUDA CENA za jesenski odklop v hotelu Katarina v Selcu s polpenzionom!

  • Selce, Hrvaška
  • Hotel Katarina****
  • Oseb: 2-6
  • Nočitev: 2
od 274,00 €
Garantirano najnižja cena!
KROMPIRJEVE POČITNICE!
Hotel Lone Rovinj - wellness oddih na morju
HUDA CENA
4
Top 3
Priporočamo
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

HUDA CENA za razkošen oddih z uporabo wellnessa v hotelu Lone v Rovinju!

  • Rovinj, Hrvaška
  • Hotel Lone
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 329,00 €
Garantirano najnižja cena!
Hotel Panorama Kope 4*: oddih s polpenzionom
HUDA CENA
4
Top 3
Iskano

HUDA CENA za KROMPIRJEVE POČITNICE s polpenzionom v hotelu Panorama Kope 4*!

  • Kope, Slovenija
  • Lukov dom***
  • Oseb: 2-4
  • Nočitev: 2-3
od 199,00 €
Garantirano najnižja cena!
Terme Snovik: celodnevna kopalna karta
HUDA CENA
4
Novo

Najvišje ležeče terme v Sloveniji! HUDA CENA za kopalno karto za Terme Snovik!

  • Laze v Tuhinju, Slovenija
  • Termalni bazeni Terme Snovik
  • Oseb: 1
od 14,00 €
Garantirano najnižja cena!
 Opulent Beauty Salon, osnovna nega obraza
HUDA CENA
Novo
Prvič na Kuponko.si

HUDA CENA za 60-minutno osnovno nego obraza v Opulent Beauty Salonu!

  • Ljubljana, Slovenija
  • Opulent Beauty Salon
  • Oseb: 1
45,00 €
Garantirano najnižja cena!
Wellness Valentin: 3-urni intimni zakup wellnessa
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za 3-urni zakup masažnega bazena in savne v Wellnessu Valentin!

  • Višnja Gora, Slovenija
  • Wellness Valentin
  • Oseb: 2
84,90 €
Garantirano najnižja cena!
Studio Kvadrus: masaža po izbiri, 60 minut
-53%
Novo

-53% popust na 60-minutno terapevtsko masažo po izbiri v studiu Kvadrus!

  • Ljubljana, Slovenija
  • Taras
  • Oseb: 1
85,00 €
39,90 €
Garantirano najnižja cena!
Ana's Studio,  120-minutni HEAD SPA tretma
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA na 120-minutni HEAD SPA tretma v Ana's Studio v Ljubljani!

  • Ljubljana, Slovenija
  • Ana's Studio
  • Oseb: 1
90,00 €
Garantirano najnižja cena!
Domačija Vodnik, zasebni zakup wellnessa v dvoje
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za romantični zakup VIP wellnessa (jacuzzi in savna) na Domačiji Vodnik!

  • Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
  • Domačija Vodnik
  • Oseb: 2
69,00 €
Garantirano najnižja cena!
ART-PE; Studio Privat Wellness, 5-urni zakup
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za romantični dnevni ali nočni zakup Studia Privat Wellness!

  • Trebnje, Slovenija
  • ART-PE
  • Oseb: 2
od 99,00 €
Garantirano najnižja cena!
Harmonija uma, zapis hipnoze za miren in globok spanec
HUDA CENA
3
Novo

HUDA CENA za zvočni zapis hipnoze v različne namene po izbiri!

  • Na spletu
  • Harmonija uma
  • Oseb: 1
od 55,00 €
Garantirano najnižja cena!
vključen certifikat
Spletni tečaj BLC4U: spletni jezikovni tečaj nemščine
Do -94%
3
Novo

Enkratna priložnost! Kar do -94% popust na spletni jezikovni tečaj nemščine!

  • Na spletu
  • DLCG PTE. LTD.
  • Oseb: 1
299,00 €
od 19,00 €
Garantirano najnižja cena!
Hotel Nautica****, Novigrad: morski oddih
HUDA CENA
2
Novo
Iskano

Prestižna lokacija! HUDA CENA za wellness razvajanje v hotelu Nautica 4* Novigrad!

  • Novigrad, Hrvaška
  • Marina & Hotel Nautica****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 269,00 €
Garantirano najnižja cena!
Hotel Vinotel 4*, Krk: morski oddih s polpenzionom
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za morski oddih s polpenzionom v hotelu Vinotel 4* na Krku!

  • Vrbnik, otok Krk, Hrvaška
  • Hotel-Vinotel Gospoja
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2-5
od 319,90 €
Garantirano najnižja cena!
vključen polpenzion!
Hotel Špik v Gozdu Martuljku: oddih s kopanjem in savno
HUDA CENA
Novo
HIT ponudba

HUDA CENA za oddih v hotelu Špik v Gozdu Martuljku s kopanjem in savno!

  • Gozd - Martuljek, Slovenija
  • Hotel Špik***
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
259,00 €
Garantirano najnižja cena!
Butični hotel PiranArt: nepozaben oddih
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za nepozabne počitnice v Butičnem hotelu PiranArt v čarobnem Piranu!

  • Piran, Slovenija
  • Butični hotel PiranArt
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 130,00 €
Garantirano najnižja cena!
Marina Punat Hotel & Resort: počitniške hiške, Krk
HUDA CENA
6
Novo

HUDA CENA za morski oddih v počitniški hiški v bližini Marine Punat, na Krku!

  • Punat, Krk, Hrvaška
  • Počitniške hiške Kanajt
  • Oseb: 6
  • Nočitev: 1-3
od 189,50 €
Garantirano najnižja cena!
ZIMA NA POHORJU!
Apartments Videc 3*, Pohorje: oddih v apartmaju
HUDA CENA
6
Novo

HUDA CENA za krasen oddih v Forest Apartments Videc*** na Pohorju!

  • Mariborsko Pohorje
  • Pohorje Village Wellbeing Resort – Forest Apartments Videc 3*
  • Oseb: 6-10
  • Nočitev: 2
od 219,00 €
Garantirano najnižja cena!
 4 Seasons Vlašić  v Babanovcu, Bosna in Hercegovina
HUDA CENA
3
Novo

HUDA CENA za zimski oddih na gori Vlašić v Bosni le 70 m od smučišča!

  • Babanovac, Bosna in Hercegovina
  • 4 Seasons Vlašić Lux Apartments
  • Oseb: 4
  • Nočitev: 3-5
od 238,00 €
Garantirano najnižja cena!
Pr Pristavc, Bohinjska Bistrica: oddih v naravi
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za jesenski oddih v Guest House Pr Pristavc v Bohinjski Bistrici!

  • Polje, Bohinjska Bistrica, Slovenija
  • Guest House Pr Pristavc
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 168,00 €
Garantirano najnižja cena!
Pula City Center Accommodation****: krasen oddih
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za krasen oddih na morju v središču mesta Pula in v bližini Arene!

  • Pula, Hrvaška
  • Pula City Center Accommodation****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 119,00 €
Garantirano najnižja cena!
SILVESTROVANJE!
Heritage Hotel Chersin, Fažana: silvestrovanje
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za novoletni oddih v Heritage hotel Chersin**** v krasni Fažani!

  • Fažana, Hrvaška
  • Heritage hotel Chersin****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 3
599,00 €
Garantirano najnižja cena!
Unovčljivost do 24.2.2027!
A&O hotel Venice Mestre, Benetke
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za super oddih z zajtrkom v A&O Firenze Campo di Marte v Firencah!

  • Firence, Italija
  • a&o hostels Marketing GmbH
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2-3
od 119,00 €
Garantirano najnižja cena!
Wellness & Conference hotel Rubin 4*, sproščen oddih
HUDA CENA
4
Novo

HUDA CENA za sproščujoč oddih v Wellnes hotelu Rubin 4* v Budimpešti!

  • Budimpešta, Madžarska
  • Wellness & Conference Hotel Rubin 4*
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2-3
od 228,50 €
Garantirano najnižja cena!
ODHODI SO ZAGOTOVLJENI!
goHolidays: Adventni Dunaj, Sankt Poelten, 2 dni, izlet
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za predbožični vikend na Dunaju s Sankt Poeltnom z goHolidays!

  • Dunaj, Avstrija
  • goholidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 1
99,00 €
Garantirano najnižja cena!
ODHOD JE ZAGOTOVLJEN!
goHolidays: adventna zlata Praga, 3 dni, izlet
HUDA CENA
Novo
HIT ponudba

HUDA CENA za 3-dnevni izlet v adventno zlato Prago z goHolidays!

  • Praga, Češka
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
159,00 €
Garantirano najnižja cena!
Dolina Neretve z obiranjem mandarin: 3-dnevni izlet
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za 3-dnevni izlet z obiranjem mandarin v dolini Neretve in ogledi!

  • Dolina Neretve, Neum, BiH
  • M & M turist
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
264,00 €
Garantirano najnižja cena!
VSI ODHODI SO ŽE ZAGOTOVLJENI!
goHolidays: Cinque Terre, 2 dni, izlet
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za 2-dnevni izlet v Cinque Terre, Parmo in Mantovo!

  • Cinque terre, Parma, Mantova, Italija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 1
od 149,00 €
Garantirano najnižja cena!
goHolidays: Praga in Dresden, 3 dni
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za 3-dnevni izlet v zlato Prago in Dresden z goHolidays!

  • Praga, Češka; Dresden, Nemčija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
179,00 €
Garantirano najnižja cena!
MM Turist, 1-dnevni izlet v adventni Varždin
HUDA CENA
2
Novo

HUDA CENA za 1-dnevni izlet v adventni Varždin z MM Turist!

  • Varaždin, Hrvaška
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 21,00 €
Garantirano najnižja cena!
M&M Turist: Dunaj, predbožični izlet
HUDA CENA
2
Novo
HIT ponudba

HUDA CENA za enodnevni izlet v prelepo okrašeni predbožični Dunaj!

  • Dunaj, Avstrija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 35,00 €
Garantirano najnižja cena!
ODHODI SO ZAGOTOVLJENI!
Adventni Trst in Miramare: enodnevni izlet z avtobusom
HUDA CENA
3
Novo

HUDA CENA za predbožični izlet v Trst z ogledom slavnega gradu Miramare!

  • Trst, Italija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
od 21,00 €
Garantirano najnižja cena!
goHolidays: novo leto, Azurna obala, San Remo
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za petdnevni novoletni izlet po Azurni obali in San Remo z goHolidays!

  • Azurna obala, Francija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 3
209,00 €
Garantirano najnižja cena!
M&M Turist: Beljak, Vrba, Celovec, predbožični izlet
HUDA CENA
3
Novo
Priporočamo

Adventna pravljica na Koroškem! HUDA CENA za izlet v Beljak, Celovec in Vrbo!

  • Celovec, Beljak, Vrba
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 19,00 €
Garantirano najnižja cena!
Personaliziran stenski koledar 2027
Do -59%
2
Novo
HIT ponudba

-59% popust na personaliziran A4/A3 stenski koledar 2027 s kovinsko spiralo!

  • Pixsa.si, Fakin media d.o.o.
14,90 €
od 6,11 €
Garantirano najnižja cena!
Kabinski Ultra Strong potovalni kovček Marina Style
HUDA CENA
Novo

HUDA CENA za kabinski Ultra Strong potovalni kovček Marina Style!

  • M in S int. d. o. o.
34,90 €
Garantirano najnižja cena!
Profesionalna naprava TENS za lajšanje bolečin
-72%
Novo

-72% popust na profesionalno napravo TENS za lajšanje bolečin z 8 programi!

  • Spletna prodaja Ah Group
  • Poštnina vključena
90,00 €
24,90 €
Garantirano najnižja cena!
učinek galaksije!
AstronautLamp, nočni projektor z LED lučko
HUDA CENA
Novo

HIT izdelek! HUDA CENA za AstronautLamp, nočni projektor z LED lučko!

  • DTC PLUS d.o.o.
  • Poštnina vključena
17,99 €
Garantirano najnižja cena!

Najbolj vroča roba med kupci

Lokalna ponudba v mestu Ljubljana

Zabaviščni park Gardaland: vstopnica
HUDA CENA
4
  • Gardaland,Italija
  • Gardaland
  • Oseb: 1
od 40,00 €
Garantirano najnižja cena!
Zdrav splet, botox pomlajevanje okoli oči in čela
-50%
  • Maribor ali Ljubljana, Slovenija
  • Zasebna klinika Zdrav splet
  • Oseb: 1
300,00 €
150,00 €
Garantirano najnižja cena!
Zen Therapy Massage Center; tuina masaža
HUDA CENA
Iskano
  • Ljubljana, Slovenija
  • Zen Therapy Massage Center
  • Oseb: 1
19,00 €
Garantirano najnižja cena!
gratis barvna terapija!
Balance: tibetanska refleksoterapija vratu in glave
HUDA CENA
  • Ljubljana, Slovenija
  • Balance, nevrološka refleksoterapija
  • Oseb: 1
30,00 €
Garantirano najnižja cena!

Potovanja in turizem

2 otroka do 9,99 let GRATIs!
Hotel Hedera 4*, Rabac - oddih s polpenzionom
HUDA CENA
Iskano
  • Rabac, Hrvaška
  • Hotel Hedera 4*
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
199,00 €
Garantirano najnižja cena!
otrok do 14. leta gratis!
Hotel Excelsior 4*, Lovran: družinski oddih
HUDA CENA
HIT ponudba
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA
  • Lovran, Hrvaška
  • Hotel Excelsior****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
198,00 €
Garantirano najnižja cena!
KROMPIRJEVE POČITNICE!
Hotel Lone Rovinj - wellness oddih na morju
HUDA CENA
4
Priporočamo
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA
  • Rovinj, Hrvaška
  • Hotel Lone
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 329,00 €
Garantirano najnižja cena!
NAGRADA Tripadvisor 2026!
Hotel Ambasador 5*, Opatija: jesenski oddih
HUDA CENA
2
HIT ponudba
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA
  • Opatija, Hrvaška
  • Hotel Ambasador*****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 348,00 €
Garantirano najnižja cena!
KROMPIRJEVE POČITNICE!
Hoteli Lifeclass 4*, Portorož: krompirjeve počitnice
HUDA CENA
3
Iskano
  • Portorož, Slovenija
  • LifeClass Hoteli ****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 240,00 €
Garantirano najnižja cena!
TUDI ZA KROMPIRJEVE!
Remisens hotel Lucija*** Portorož, jesen
HUDA CENA
4
  • Portorož, Slovenija
  • Remisens hotel Lucija****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 96,00 €
Garantirano najnižja cena!
HUDA ZIMSKA AKCIJA!
Family hotel Amarin****, Rovinj, Hrvaška
HUDA CENA
2
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

ZIMA! Family hotel Amarin 4* s polnim penzionom, wellnessom in bazeni v Rovinju!

  • Rovinj, Hrvaška
  • Family hotel Amarin****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 162,50 €
Garantirano najnižja cena!
HUDA ZIMSKA AKCIJA!
Hotel Pineta***, Vrsar, Hrvaška
HUDA CENA
2
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

ZIMA! Oddih s polpenzionom v hotelu Pineta 3* z notranjim bazenom v Vrsarju!

  • Vrsar, Hrvaška
  • Hotel Pineta***
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 87,50 €
Garantirano najnižja cena!
HUDA ZIMSKA AKCIJA!
Hotel Eden****, Rovinj, Hrvaška
HUDA CENA
4
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

ZIMA! Oddih s polpenzionom v hotelu Eden 4* z wellnessom in bazenom v Rovinju!

  • Rovinj, Hrvaška
  • Hotel Eden****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 115,00 €
Garantirano najnižja cena!
Hotel Čatež 3*, Terme Čatež, Brežice
HUDA CENA
9
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

TERMINI 4.1.-23.9.2027! Hotel Čatež 3* s polpenzionom v Termah Čatež!

  • Brežice, Slovenija
  • Hotel Čatež*** Terme Čatež
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 136,10 €
Garantirano najnižja cena!
Makadi Palace, Hurgada Egipt, all inclusive
HUDA CENA
4
HIT ponudba
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

Z letalom iz Ljubljane v all inclusive Makadi Palace 4*+ ob plaži v Hurgadi!

  • Makadi Bay, Hurgada, Egipt
  • Letališče Jožeta Pučnika, Slovenija
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 7
od 664,00 €
Garantirano najnižja cena!
Siva Golden Bay Makadi, Hurgada, Egipt, all inclusive
HUDA CENA
3
HIT ponudba
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

All inclusive počitnice z letalom v novem Siva Golden Bay Makadi 4* v Hurgadi!

  • Makadi Bay, Hurgada, Egipt
  • Letališče Jožeta Pučnika, Slovenija
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 7
od 641,00 €
Garantirano najnižja cena!
Grand Waterworld Makadi, Hurgada, Egipt, all inclusive
HUDA CENA
4
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

Z letalom v all inclusive Grand Waterworld Makadi 4*+ z vodnim parkom v Hurgadi!

  • Makadi Bay, Hurgada, Egipt
  • Letališče Jožeta Pučnika, Slovenija
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 7
od 644,00 €
Garantirano najnižja cena!
The Grand Resort, Hurgada Egipt, all inclusive
HUDA CENA
5
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

All inclusive mavrski The Grand Resort 4* z letalom iz Ljubljane v Hurgado!

  • Hurgada, Egipt
  • Letališče Jožeta Pučnika, Slovenija
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 7
od 605,00 €
Garantirano najnižja cena!
M&M Turist: 4-dnevni izlet po Azurni obali
HUDA CENA
2

Obiščite Cannes in Monako! HUDA CENA za 4-dnevni izlet na Azurno obalo!

  • Azurna obala
  • M & M turist
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
od 259,00 €
Garantirano najnižja cena!
M&M Turist: 2-dnevni izlet v Evropa Park in Strasbourg
HUDA CENA
2

HUDA CENA za adrenalinski izlet v EVROPA PARK in pravljični Strasbourg!

  • Strasbourg, Francija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 1
od 224,00 €
Garantirano najnižja cena!
Zagreb, enodnevni adventni izlet
HUDA CENA
3
HIT ponudba

HUDA CENA za adventni izlet v Zagreb z ogledom božično obarvanega mesta!

  • Zagreb, Hrvaška
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 19,00 €
Garantirano najnižja cena!
M&M turist: izlet Bernina Express
HUDA CENA

HUDA CENA za 3-dnevni izlet Bernina express - skozi alpsko božično pravljico!

  • Italija, Avstrija, Liechtenstein
  • M & M turist
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
399,00 €
Garantirano najnižja cena!
Komplet 40 kosov kondomov znamke Pasante in Durex
-68%
  • Spletna prodaja Ah Group
  • Poštnina vključena
49,00 €
15,90 €
Garantirano najnižja cena!
Mini fotoknjiga Tiskanček, 8 strani
Do -50%
7
HIT ponudba
  • Foto Točka
4,90 €
od 4,90 €
Garantirano najnižja cena!
KUPI 2 PAK., 4 NASTAVKI GRATIS
Komplet 8 nastavkov ProSTART za Philips Sonicare
-85%
  • FiVe global, Valerija Vegič s.p.
  • Poštnina vključena
80,65 €
12,10 €
Garantirano najnižja cena!
Vrhunski set nakita s kristali Swarovski®
-82%
HIT ponudba
  • Spletna prodaja Ah Group
  • Poštnina vključena
89,00 €
15,90 €
Garantirano najnižja cena!
Dodajam kupon v košarico ...