V dilemi? Imamo odgovor na vse!

Zate smo našli 2 ponudbi za "barvanje narastka"!

Salon Frizerstvo Weis: žensko striženje in barvanje las
HUDA CENA
3

Lepa in modna pričeska! HUDA CENA za frizerske storitve za ženske!

  • Maribor, Slovenija
  • Salon Frizerstvo Weis
  • Oseb: 1
od 24,90 €
Garantirano najnižja cena!
Salon Frizerstvo Weis: barvanje las
-50%

Nova pričeska! -50% popust na barvanje las v salonu Frizerstvo Weis!

  • Maribor, Slovenija
  • Salon Frizerstvo Weis
  • Oseb: 1
100,00 €
50,00 €
Garantirano najnižja cena!
Morda ti bo všeč tudi
Salon Frizerstvo Weis: moško striženje las
HUDA CENA

Nova pričeska! HUDA CENA za moško striženje las s fen styling frizuro!

  • Maribor, Slovenija
  • Salon Frizerstvo Weis
  • Oseb: 1
12,50 €
Garantirano najnižja cena!
Mesto Lepote:  kraljevska masaža s toplim zlatim oljem
HUDA CENA

HUDA CENA za kraljevsko masažo z zlatim oljem AFRODITA - NOVA ENERGIJA!

  • Maribor, Slovenija
  • Mesto lepote
  • Oseb: 1
50,00 €
Garantirano najnižja cena!
Salon Beauty District, zahtevna pedikura
Do -50%
2
Prvič na Kuponko.si

Do -50% popust na različne pedikure v Beauty District salonu!

  • Maribor, Slovenija
  • Beauty District
  • Oseb: 1
80,00 €
od 40,00 €
Garantirano najnižja cena!
Lepotni studio Erik, masaža hrbta in masaža obraza
HUDA CENA

HUDA CENA za 60-minutno masažo hrbta in limfno GUA-SHA masažo obraza!

  • Maribor, Slovenija
  • Lepotni studio Erik
  • Oseb: 1
42,00 €
Garantirano najnižja cena!
Salon Taluse: strojna limfna drenaža, Ai masaža
HUDA CENA
4

HUDA CENA za KOMBO PAKET z limfno drenažo in Ai masažo v salonu Taluse!

  • Maribor, Slovenija
  • Taluse - Podpora telesu in umu
  • Oseb: 1
od 28,00 €
Garantirano najnižja cena!
možnost paketa 4 masaž!
Studio Innana: 60-minutna klasična masaža telesa
Do -50%
2

Do -50% popust na klasično masažo celega telesa in dodaten poudarek na določenih delih telesa!

  • Maribor, Slovenija
  • Studio Innana
  • Oseb: 1
60,00 €
od 30,00 €
Garantirano najnižja cena!
Salon Aurora: masaža celega telesa (50 min)
HUDA CENA

HUDA CENA za fantastično masažo celega telesa v salonu Aurora!

  • Maribor, Slovenija
  • Salon Aurora
  • Oseb: 1
33,00 €
Garantirano najnižja cena!
Studio lepote Isabel: masaža celega telesa
HUDA CENA
Prvič na Kuponko.si

HUDA CENA na masažo celega telesa in protibolečinsko elektrostimulacijo!

  • Maribor, Slovenija
  • Studio lepote Isabel
  • Oseb: 1
39,00 €
Garantirano najnižja cena!
Dodajam kupon v košarico ...