V dilemi? Imamo odgovor na vse!

Zate smo našli 24 ponudb!

Wellness & Conference hotel Rubin 4*, sproščen oddih
HUDA CENA
4
Prvič na Kuponko.si

HUDA CENA za sproščujoč oddih v Wellnes hotelu Rubin 4* v Budimpešti!

  • Budimpešta, Madžarska
  • Wellness & Conference Hotel Rubin 4*
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2-3
od 228,50 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Maslina, Villa Lavanda, Poreč: razkošen oddih
HUDA CENA

HUDA CENA za oddih v luksuznem kompleksu B Villas v bližini Poreča!

  • Poreč, Hrvaška
  • B Villas, Villa Maslina, Villa Lavanda
  • Oseb: 4
  • Nočitev: 2
350,00 €
Garantirano najnižja cena!
GRATIS kosilo in večerja!
Villas Arausana & Antonina 4*, paket TASTE & RELAX
HUDA CENA
2

HUDA CENA za paket TASTE & RELAX v Villas Arausana & Antonina ali Villa Arausa 4*!

  • Vodice, Hrvaška
  • Villas Arausana & Antonina 4*, Villa Arausa 4*
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
od 209,00 €
Garantirano najnižja cena!
Polidor Camping Park, Istra: mobilne hišice z bazenom
HUDA CENA
6

HUDA CENA za oddih v mobilnih hišicah v Polidor Camping Parku 4*!

  • Funtana, Hrvaška
  • Polidor Camping Park****
  • Oseb: 4
  • Nočitev: 2-3
od 149,00 €
Garantirano najnižja cena!
Apartmaji Dolce Vita, Antonci, Poreč: razkošen oddih
HUDA CENA
2

HUDA CENA za oddih v apartmajih Dolce Vita v mestu Antonci, blizu Poreča!

  • Antonci, Hrvaška
  • B Villas, Apartma Dolce Vita
  • Oseb: 2-4
  • Nočitev: 2
od 160,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Lana 4*,  Bihać, nepozabne počitnice
HUDA CENA

Bihać! HUDA CENA za nepozabni oddih v očarljivi počitniški hiški Villa Lana 4*!

  • Bihać, Bosna in Hercegovina
  • Villa Lana****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
250,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Vrsar, jesenski wellness oddih
HUDA CENA

HUDA CENA za jesenski wellness oddih v družinskem hotelu v mestecu Vrsar!

  • Vrsar, Hrvaška
  • Villa Vrsar
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2
180,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Vera, N. Vinodolski: oddih, apartma z bazenom
HUDA CENA
4

HUDA CENA za prijeten oddih v Villi Vera v očarljivem Novem Vinodolskem!

  • Novi Vinodolski, Hrvaška
  • Apartmani “Villa Vera”
  • Oseb: 2-6
  • Nočitev: 3
od 180,00 €
Garantirano najnižja cena!
vključen polpenzion!
Hotel Villa Letan****, Vodnjan: jesenski oddih
HUDA CENA
7

HUDA CENA za jesenski oddih v hotelu Villa Letan 4* na jugu Istre!

  • Vodnjan, Hrvaška
  • Hotel Villa Letan****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2-7
od 277,90 €
Garantirano najnižja cena!
Z zasebnim VIP SPA razvajanem!
Villa Aina***, Laško  romantično razvajanje
HUDA CENA
2

Sproščujoč oddih! HUDA CENA za romantično razvajanje v Villi Aini v Laškem!

  • Laško, Slovenija
  • Villa Aina***
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1-2
od 188,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Dina, oddih na Braču - apartmaji
HUDA CENA

Počitnice na Braču! HUDA CENA za najem apartmaja v bližini čudovitih plaž!

  • Povlja, Brač, Hrvaška
  • Apartmaji Villa Dina***
  • Oseb: 4
  • Nočitev: 7
434,70 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Eugenia, Lovran: oddih s spa razvajanjem
HUDA CENA

HUDA CENA za oddih v luksuzni vili Eugenia ob morju z zasebnim SPA razvajanjem!

  • Lovran, Hrvaška
  • Hotel Villa Eugenia****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
85,00 €
Garantirano najnižja cena!
oddih s kopanjem!
Villa Aina***, Laško popolno termalno razvajanje
HUDA CENA
2

Sproščujoč oddih! HUDA CENA za popolno termalno razvajanje v Villi Aini v Laškem!

  • Laško, Slovenija
  • Villa Aina***
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1-2
od 168,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Granea, Sv. Martin na Muri: vila z bazenom, savno
HUDA CENA
2

HUDA CENA za oddih v Villi Granea z bazenom in savno v Toplicah Sveti Martin!

  • Sv. Martin na Muri, Hrvaška
  • Villa Granea
  • Oseb: 4
  • Nočitev: 2-3
od 260,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Fourl Pearls, Seget Donji, Trogir: morski oddih
HUDA CENA
6

HUDA CENA za ALL INCLUSIVE morski oddih v Villi Four Pearls v Segetu Donjem!

  • Seget Donji, Trogir, Hrvaška
  • Villa Four Pearls, Seget Donji
  • Oseb: 3-5
  • Nočitev: 2-5
od 360,00 €
Garantirano najnižja cena!
Vila Aina Boutique Hotelu 3*: wellness razavajanje
HUDA CENA
2

HUDA CENA za romantično wellness razvajenje v Vila Aina Boutique Hotelu 3*!

  • Laško, Slovenija
  • Villa Aina
  • Oseb: 2
od 80,00 €
Garantirano najnižja cena!
La Pimpinella di Semifont, San Donnino, Italija
HUDA CENA
3

HUDA CENA za italijanski oddih v La Pimpinella di Semifonte v srcu Toskane!

  • San Donnino, Italija
  • Online Média Zrt., La Pimpinella di Semifonte
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 2-5
od 311,00 €
Garantirano najnižja cena!
JESEN V BIOGRADU!
Villa Adriatic 3*, Biograd na Moru: najem apartmaja
HUDA CENA
4

HUDA CENA za jesenski oddih v apartmajih Ville Adriatic 3* v Biogradu na Moru!

  • Biograd na Moru, Hrvaška
  • Villa Adriatic**
  • Oseb: 2-4
  • Nočitev: 2-6
od 79,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Ana apartmaji, otok Pag, najem
HUDA CENA
3

HUDA CENA za čudovite počitnice na sončnem Pagu v Villi Ana 3*!

  • Pag, Hrvaška
  • Villa Ana
  • Oseb: 4
  • Nočitev: 3-7
od 249,00 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Lovorka***, Vrsar, Hrvaška
HUDA CENA
3
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

JESEN! Oddih s polpenzionom in pijačo ob večerji v Villi Lovorka 3* na Krku!

  • Krk, Hrvaška
  • Villa Lovorka***
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 90,60 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Tamaris***, Vrsar, Hrvaška
HUDA CENA
3
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

JESEN! Oddih s polpenzionom in pijačo ob večerji v Villi Tamaris 3* z otoku Krk!

  • Krk, Hrvaška
  • Villa Tamaris***
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 95,50 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Donat****, Biograd na Moru, Hrvaška
HUDA CENA
2
Prvič na Kuponko.si
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

JESEN! Oddih s polpenzionom v Villi Donat 4* z bazenom v Biograd na Moru!

  • Biograd na Moru, Hrvaška
  • Villa Donat****
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 129,70 €
Garantirano najnižja cena!
Villa Galijot**** Plava Laguna, Poreč
HUDA CENA
4
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

POLETJE! Počitnice s polpenzionom in bazenom v Villi Galijot 4* v Poreču!

  • Poreč, Hrvaška
  • Villa Galijot**** Plava Laguna
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 129,70 €
Garantirano najnižja cena!
ŠE NIŽJE CENE!
Villa Arausa 4*, Vodice, Hrvaška
HUDA CENA
2
SPLETNA REZERVACIJA TERMINA

TERMINI DO 4.10.! All inclusive light počitnice v Villi Arausa 4* v Vodicah!

  • Vodice, Hrvaška
  • Villa Arausa**** (Depandansa hotela Punta****)
  • Oseb: 2
  • Nočitev: 1
od 99,90 €
Garantirano najnižja cena!
Dodajam kupon v košarico ...