V dilemi? Imamo odgovor na vse!

Doživi prestolnico avstrijske Štajerske! HUDA CENA za enodnevni izlet v Gradec!

Doživi Gradec, živahno mesto z bogatimi parki, renesančnimi dvorišči in baročnimi palačami ob deroči Muri in izkoristi sladko priložnost obiska dežele čokolade v vasici Riegersburg, kjer družina Zotter ustvarja prave mojstrovine iz kakavovih zrn.
28,00 €
Vrnemo ti: 0,14 €
HUDA CENA
Ponudba vsebuje
  • 1-dnevni izlet v Gradec za 1 osebo
  • prevoz s sodobnim turističnim avtobusom
  • turistično spremljanje/vodenje
  • zunanji ogledi (zunanjščine) in organizacija potovanja
  • osnovno nezgodno zavarovanje
  • odhod iz Ljubljane, Celja ali Maribora

Pogoji koriščenja

  • Vsak lahko kupi in unovči neomejeno število kuponov. 1 kupon velja za 1 osebo.
  • Kuponi so unovčljivi na dan odhoda: 1.4., 13.5., 27.5., 10.6., 24.6., 16.9., 30.9. ali 28.10.2023.
  • Obvezna predhodna rezervacija s šifro kupona preko e-maila: [email protected] najmanj 7 dni pred odhodom oz. do zapolnitve prostih mest. Rezervacija velja, ko je pisno potrjena s strani ponudnika. Rezervacija kupona ali nakup kupona brez posredovane e-mail rezervacije ne zagotavlja prostega mesta na izletu.
  • Informacije na telefonski številki: 01 244 25 30.
  • Prijavnina (strošek obdelave podatkov) v višini 10 €/osebo, ki jo obračuna agencija M&M Turist, se plača ob nakupu kupona (prišteje se v 2. koraku nakupa).
  • MOŽNA DOPLAČILA (ob prijavi): nezgodno zavarovanje v tujini z asistenco CORIS 5,70 €/osebo; zavarovanje rizika odpovedi v primeru dokumentirane višje sile 12 €/osebo; vstopnina, rezervacija in pokušina čokolade: odrasli 20 €, mladina med 11. in 17. letom 17 €, otroci med 6. in 10. letom 14 € in otroci med 4. in 5. letom 8 €.
  • MOŽNA DOPLAČILA po želji (na licu mesta): 2-3 € za vzpenjačo na grajski hrib.
  • OBVEZNA DOPLAČILA: doplačilo za manjšo skupino (med 35 in 44 osebami) 14 €; doplačilo za manjšo skupino (med 25 in 34 osebami) 17 €.
  • Odpoved rezervacije: veljajo splošni pogoji MM-TURIST d.o.o. objavljeni na http://www.mm-turist.si/
  • Vstopno mesto in čas odhoda: Ljubljana (parkirišče pri obračališču mestnega prometa Dolgi most ob 7.00), Celje (dvorana Zlatorog 8.00), Maribor (Avtobusna postaja ob 8.45).

Koledar unovčljivosti

Na voljo
Na voljo za prihod
Na voljo za odhod
Ni na voljo
GRADEC IN DEŽELA ČOKOLADE
Program potovanja

Odhod avtobusa iz Ljubljane s parkirišča na Dolgem mostu v zgodnjih jutranjih urah. Vožnja mimo Celja in Maribora v Avstrijo, v Gradec.  Med morjem rdečih streh se kot podmornica s svojo značilno podobo dviga Kunsthaus, sodobno umetniško središče. Mi pa se bomo sprehodili čez deročo Muro v mestno jedro in se po želji z vzpenjačo ali peš podali na Grajski grič. Prosto za obvezno kavo, nato pa vožnja proti vzhodu, v vasico Riegersburg, kjer stoji tovarna čokolade Zotter. To je drugačna, posebna tovarna!  Ko se sprehajamo po proizvodnji, proti koncu dojamemo celotno filozofijo družine Zotter: organsko, pravično, zeleno. 

Je ena izmed redkih svetovnih tovarn čokolad, ki organizira proizvodnjo "od zrna do čokolade". Vsi procesi potekajo pod eno streho; tukaj se pražijo kakavova zrna, se klasično brusijo in pretopijo v božanske okuse neštetih vrst čokolad; vsako vrsto kakava domiselni kreativci obravnavajo drugače! Tenkočutno načrtujejo proces, da se končni izdelek ujema z značajem posameznega kakava. Lastnik, idejni snovalec in poznavalec Josef Zotter, prisega na trgovanje po načelu pravične, poštene trgovine. Kakavova zrna kupuje neposredno pri kmetih za pošteno plačilo. Pri predelavi zrn upošteva in uporablja samo organske sestavine. 

Po želji in za doplačilo si bomo vsak s  svojo žlico ogledali proizvodnjo čokolade!  Najprej bomo okušali kakav brez dodatkov in šele nato se bo začela eksplozija neštetih okusov. Že od davnega leta 1987 družina Zotter nenehno sledi trendom v razvoju in potrebam ljubiteljev čokoladne pregrehe; na koncu bomo lahko v trgovini našli točno to kar iščemo; sladko, malo manj sladko, dietično, z dodatki oreščkov, začimb in celo … ne, vsega ne smemo izdati! Sprehodili se bomo še po ekološkem mini živalskem vrtu, nato pa se bomo podali domov, kamor bomo prispeli v večernih urah.

Zakaj izbrati to ponudbo?

  • nepozaben izlet z avtobusom v slikovito avstrijsko mesto
  • ogled starega mestnega jedra Gradca
  • ogled mestnega trga, mestne hiše, najstarejše pekarne v Gradcu in drugih znamenitosti
  • obisk vasice Riegersburg in možnost obiska tovarne čokolade Zotter
Ideja za izlet
Enostaven nakup
Zelo iskana ponudba
Odličen nakup

Podrobnosti o ponudniku

M & M turist

Ulica Gledališča BTC 10
1000 Ljubljana
Slovenija

Turistična agencija mmturist je družinsko podjetje, ki ga je ustanovila gospa Marjeta Brajić in pomembno prispevala k več kot 55-letni tradiciji organiziranja turističnih izletov in potovanj, na katera so popeljali na tisoče zadovoljnih gostov. Programe pripravljajo na osnovi dolgoletnih izkušenj, skupaj z njihovimi vodniki in partnerji, ki sodijo v sam vrh ponudnikov turističnih storitev.

Trudijo se, da bi ugodili vašim željam. Skupaj boste poiskali pravo potovanje, ki vam bo ostalo za vedno v prijetnem spominu. Njihovo vodilo je zadovoljstvo njihovih potnikov, kakovostna organizacija in izpeljava izletov, na katerih se boste počutili varno in udobno. Prijazno bodo poskrbeli za enostavno rezervacijo, primerno ceno, odlično spremstvo, udobno namestitev in prijeten prevoz.

Najbolj prodajano v Izleti
prosta mesta za 2.6. in 23.6.!
goHolidays: Cinque Terre, 2 dni, izlet
HUDA CENA

HUDA CENA za 2-dnevni izlet v Cinque Terre, Parmo in Mantovo!

  • Cinque terre, Parma, Mantova, Italija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 1
149,90 €
Garantirano najnižja cena!
prosta mesta za odhod 27.5.!
goHolidays: izlet v Gardaland z vključeno vstopnico
HUDA CENA
Iskano

HUDA CENA za izlet v razburljivi Gardaland z vključeno vstopnico in prevozom!

  • Gardaland,Italija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
63,00 €
Garantirano najnižja cena!
4-dnevni izlet v Rim, Neapelj in Pompeje
HUDA CENA
2

HUDA CENA za 4-dnevni izlet v Rim, Neapelj in znamenite Pompeje!

  • Italija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
od 209,00 €
Garantirano najnižja cena!
VSI TERMINI ZAGOTOVLJENI!
goHolidays: Sarajevo in biseri Bosne, izlet, 2 dni
HUDA CENA
Iskano

HUDA CENA za organiziran 2-dnevni izlet v Sarajevo, Banja Luko in Jajce!

  • Sarajevo, Jajce, Banja Luka, BIH
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 1
109,90 €
Garantirano najnižja cena!
TERMINI ZAGOTOVLJENI!
goHolidays: 2-dnevni izlet v Benetke in Verono
HUDA CENA

Romantični mesti! HUDA CENA za 2-dnevni izlet v Benetke in Verono!

  • Benetke, Verona
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 1
89,90 €
Garantirano najnižja cena!
M&M Turist: 5-dnevni izlet v romantični Pariz
HUDA CENA
2

HUDA CENA za 5-dnevni izlet v romantični Pariz z možnostjo obiska Eurodisneya!

  • Pariz, Francija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
od 280,00 €
Garantirano najnižja cena!
M&M turist: enodnevni izlet v Benetke
HUDA CENA
2
HIT ponudba

HUDA CENA za organiziran 1-dnevni avtobusni izlet v Benetke z vožnjo z ladjico!

  • Benetke, Italija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 31,90 €
Garantirano najnižja cena!
M&M turist: Slapovi Krimml in panoramska cesta Gerlos
HUDA CENA
2
Prvič na Kuponko.si

HUDA CENA za celodnevni izlet na Krimmlske slapove in panoramsko cesto Gerlos!

  • Krimml, Gerlos, Kitzbühel, Avstrija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 49,00 €
Garantirano najnižja cena!
Dodajam kupon v košarico ...