V dilemi? Imamo odgovor na vse!

Mesto na vodi! HUDA CENA za organiziran 1-dnevni izlet v romantične Benetke!

NOVO

Iskano

Obišči mesto na vodi, mesto mostov, ladjic, trgov. Mesto tradicije, naslade, razvajanja, nakupovanja in razkošnosti. Doživi utrip enega izmed najlepših mest na svetu, kjer te bodo očarale pisane ulice, polne ljudi in gondole v uličnih kanalih.
42,00 €
Vrnemo ti: 0,21 €
HUDA CENA
Kupi kupon Nakup na prodajnem mestu
Ponudba vsebuje
  • 1-dnevni organiziran izlet v Benetke za 1 osebo:
  • prevoz s turističnim avtobusom na navedeni relaciji, pristojbine in cestnine
  • vožnja z ladjico po programu
  • slovensko spremstvo in organizacija izleta
  • ogledi po programu (zunanjščine)
  • osnovno nezgodno zavarovanje in DDV
  • odhod iz Ljubljane ali Sežane

Pogoji koriščenja

  • Vsak lahko kupi in unovči neomejeno število kuponov.
  • Kuponi so unovčljivi na izbrani dan odhoda, 12.4., 17.5., 7.6., 25.6., 28.6., 12.7., 26.7., 16.8., 23.8., 13.9., 4.10., 25.10., 29.10. ali 31.10.2025
  • MOŽNA DOPLAČILA (ob prijavi): 6 €/osebo za nezgodno zavarovanje v tujini z asistenco CORIS; 7 €/osebo zavarovanje rizika odpovedi; 19 €/osebo za izlet na otoka Murano in Burano (12 €/osebo za otroka do 18. leta).
  • OBVEZNA DOPLAČILA: 10 € za manjšo skupino (med 35 in 44 osebami).
  • Po nakupu kupona je obvezna rezervacija na e-mail [email protected] (šifra kupona, odhodno mesto, dan odhoda, ime in priimek ter kontaktni gsm) najmanj 7 dni pred odhodom oz. do zapolnitve prostih mest.
  • Prijava velja, ko je pisno potrjena s strani ponudnika. Nakup kupona brez posredovane prijave ne zagotavlja prostega mesta na izletu. V kolikor ponudniku ne pošljete prijave na izlet, nimate pravice do odhoda in niste upravičeni do vračila kupnine. Za odpoved rezervacije veljajo splošni pogoji M & M turist.
  • Prijavnina (strošek obdelave podatkov) v višini 10 €/osebo, ki jo obračuna agencija M & M turist, se plača ob nakupu kupona (prišteje se na zadnjem koraku nakupa, v spletni košarici).
  • OPOMBA: Benetke spomladi uvajajo plačilo obvezne vstopne takse ob določenih dnevih (predvidoma vikendi in prazniki) za enodnevne goste. Cena takse se giba od predvidoma 5 € do 10 €. Takso plačate predstavniku na avtobusu.
  • Odhodna mesta: Ljubljana (parkirišče pri obračališču mestnega prometa Dolgi most ob 4:45); Sežana (izpred hotela Safir ob 5:45)

Koledar unovčljivosti

Na voljo
Na voljo za prihod
Na voljo za odhod
Ni na voljo
LJUBLJANA-LIDO DI JESOLO-BENETKE
Odhod avtobusa iz Slovenije v jutranjih urah. Vožnja v Italijo, nato po avtocesti proti Benetkam. Po prihodu na Punta Sabbioni bo sledila vožnja z ladjo v Benetke. Na Markovem trgu si bomo ogledali zunanjščine mogočnih palač, ki obdajajo trg, slovito Doževo palačo z zanimivim kiparskim okrasjem in Mostom vzdihljajev ter cerkev sv. Marka. Po ogledu skupni sprehod do mostu Rialto, ki velja za enega najslikovitejših mostov na svetu. Popoldne si bomo vzeli čas za uživanje in zabavo med številnimi razkošnimi beneškimi maskami in kostumi ali za romantičen sprehod po mestu. Proti doplačilu se boste z vodnikom lahko odpravili z ladjico do otokov Murano in Burano. Nato se bomo vrnili na Punto Sabbioni. Vožnja po avtocesti proti Sloveniji. Prihod domov v poznih večernih urah.

Zakaj izbrati to ponudbo?

  • doživi nepozaben dan v prelepem mestu na vodi
  • zapluj z ladjico od Punte Sabbioni do romantičnih Benetk
  • oglej si Doževo palačo, Most vzdihljajev in cerkev sv. Marka
  • obišči enega izmed najslikovitejših mostov na svetu - most Rialto
  • po želji izlet z ladjico na znamenita otoka Murano in Burano
Odličen nakup
Odpravi se s prijatelji
Ideja za izlet
Odlična ideja za darilo

Podrobnosti o ponudniku

M & M turist

Ulica Gledališča BTC 10
1000 Ljubljana
Slovenija

Vse ponudbe ponudnika

Turistična agencija M & M turist svojim strankam zagotavlja kakovostno organizirana potovanja na najrazličnejše destinacije. Je idealen naslov za posameznike, ki iščejo izlete in potovanja s kvalitetnimi storitvami in odličnim vodenjem ter počitnice po celem svetu. Na podjetje se lahko obrnejo tudi skupine, ki potrebujejo izkušeno agencijo za organizacijo obiska želene destinacije.

Najbolj prodajano v Izleti
goHolidays: Dunaj, Bratislava, Budimpešta, 3 dni
HUDA CENA

HUDA CENA za 3-dnevni izlet na Dunaj, v Bratislavo in Budimpešto z goHolidays!

  • Dunaj, Avstrija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
169,90 €
Garantirano najnižja cena!
goHolidays, Auschwitz in Krakov: avtobusni izlet, 4 dni
HUDA CENA
2

HUDA CENA za 3-dnevni avtobusni izlet v zloglasni Auschwitz in kraljevi Krakov!

  • Krakov, Poljska
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
od 149,90 €
Garantirano najnižja cena!
ZAGOTOVLJENI ODHODI!
GoHolidays: 1-dnevni izlet v Benetke
HUDA CENA
2
Iskano

BENETKE 2025! HUDA CENA za 1-dnevni izlet v karnevalske Benetke z goHolidays!

  • Benetke, Italija
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
od 41,90 €
Garantirano najnižja cena!
ZAGOTOVLJENI ODHODI!
goHolidays: Unescova mesta in gradovi južne Češke
HUDA CENA
2

HUDA CENA za 2-dnevni izlet do skrivnostnih gradov južne Češke z goHolidays!

  • Južna Češka
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 1
od 99,90 €
Garantirano najnižja cena!
M&M turist: izlet v Benetke, pustni karneval
HUDA CENA
3
HIT ponudba

HUDA CENA za 1-dnevni izlet na slavni pustni karneval v Benetkah!

  • Benetke, Italija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 36,90 €
Garantirano najnižja cena!
M&M Turist: izlet v Sirmione in romantično Verono
HUDA CENA

HUDA CENA na 1-dnevni izlet v Italijo, v Sirmione in romantično Verono!

  • Sirmione in Verona, Italija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
45,00 €
Garantirano najnižja cena!
M&M Turist: izlet v Vicenzo, sejem ročnih del
HUDA CENA
3

HUDA CENA za 1-dnevni izlet in ogled sejma ročnih del Abilmente v Vicenzi!

  • Vicenza, Italija
  • M & M turist
  • Oseb: 1
od 42,90 €
Garantirano najnižja cena!
ZAGOTOVLJENI ODHODI!
goHolidays, Auschwitz in Krakov: avtobusni izlet, 4 dni
HUDA CENA
  • Krakov, Poljska
  • goHolidays.si
  • Oseb: 1
  • Nočitev: 2
159,90 €
Garantirano najnižja cena!
Dodajam kupon v košarico ...