HUDA CENA za krasen oddih v mobilni hiški Miha v Termah 3000!
- 2x nočitev za do 4 osebe v mobilni počitniški hiški Miha v Termah 3000 v Moravskih Toplicah
- unovčljivost 22.8.-24.8.2025 (odhod)
- brisače in posteljnina
- uporaba 4 koles in 2 skirojev
- končno čiščenje
- brezplačen WiFi
- brezplačeno parkiranje za 1 avtomobil
Pogoji koriščenja
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite.
- OBVEZNA DOPLAČILA: 2,50 €/osebo/dan za turistično takso.
- MOŽNA DOPLAČILA: 5 €/dan za hišne ljubljenčke; na recepciji se doplača bivanje 17 €/osebo/noč, če ne kupite kopalnih kart.
Če se odločite za kopalne karte, je doplačilo 24 €/osebo/noč. - Po nakupu kupona je obvezna rezervacija na telefonsko številko 051 336 273 ali na email [email protected] Ob rezervaciji preko e-maila je potrebno ponudniku poslati kupon, tako da ga ob prihodu ni potrebno imeti s seboj, saj je potreben le osebni dokument za identifikacijo. V primeru, da ponudniku ob prijavi sporočite le šifro kupona, imejte ob prihodu s seboj natisnjen kupon.
- Svetujemo, da se pred nakupom pri ponudniku pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 48 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona.
- Check In:12:00-20:00; Check out: do 10:00.
Koledar unovčljivosti
V sklopu nastanitve se nahaja tudi terasa z žarom, kjer lahko uživate v sproščenih večerih na prostem. Okolica ponuja odlične možnosti za kolesarjenje, saj so na voljo 4 kolesa in 2 skiroja, ki jih lahko brezplačno uporabljate.
Poleg tega boste uživali v mirnem in zelenem okolju, oddaljenem le 2,7 km od golf igrišča Moravske Toplice Livada.
Zakaj izbrati to ponudbo?
- udobna mobilna hiška za do 4 osebe
- vključena izposoja koles in skirojev
- vključeno tudi končno čiščenje
- hišni ljubljenčki so dobrodošli
Podrobnosti o ponudniku
Kranjčeva ulica 12
9226 Moravske Toplice
Slovenija
KAM NA IZLET?
- Bukovniško jezero: lahko se sprehodite skozi gozd okoli jezera ali se odpravite v Pustolovski park Bukovniško jezero, ki je v neposredni bližini jezera
- Vinotoč Passero: gurmancki kotiček kjer ponujajo zlevanko, retaše in posolanko, domač kruh, mesnine, namaze, prekmursko gibanico in nagrajena vina. Okusite zbirko čokolad Čokoladne radosti Prekmurja kjer so zbrani okusi buče, prekmurske gibanice, brezgovo presenečenje, kurkink okus po raju ter zlati traminec.
- Stolp Vinarium: Lendava, kjer si boste čez mejo lahko ogledali še lepote Madžarske in Hrvaške, do Grada na Goričkem z doživljajskim parkom Vulkanija pa vse do tromeje z Avstrijo ob Kuzmi.
- Mura: lahko obiščete Babičev mlin, otok ljubezni v Ižakovcih
- Ocean Orchids: tropski vrt, kjer si lahko na 1500 m2 ogledate več kot 900 eksotičnih primerkov in 100 različnih rastlinskih vrst, prav tako pa lahko orhideje tudi kupite
- paviljon Expano v Murski Soboti:v razstavnem delu se nahaja več tematskih točk, ki vam pomursko regijo predstavijo iz različnih kotov.
S panofilmom se lahko podate na 3-D potovanje skozi čas, s panoskopom pa lahko na ogromni fotografiji poiščete del ozemlja, ki vas zanima. S pomočjo virtualne resničnosti lahko z maketo Cosynsovega balona poletite nad pomurskimi ravnicami, gradom na Goriškem, preko Prlekije vse do Lendave.

HUDA CENA za oddih s polpenzionom v Resortu Amarin 4* v Rovinju!
- Rovinj, Hrvaška
- Resort Amarin****
- Oseb: 4
- Nočitev: 2

HUDA CENA za morski oddih v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku!
- Omišalj, Hrvaška
- Hoteli Omišalj - Depandansa Marina
- Oseb: 2
- Nočitev: 3-7

HUDA CENA za vstopnico v zabaviščni park Gardaland z več kot 40 atrakcijami!
- Gardaland,Italija
- Gardaland
- Oseb: 1

Poletje v Vrsarju! HUDA CENA za družinski oddih v mobilni hiški kampa Valkanela!
- Vrsar, Hrvaška
- Kamp Valkanela, Vrsar
- Oseb: 6
- Nočitev: 2

- Topolšica, Slovenija
- Hotel Vesna*** Terme Topolšica
- Oseb: 2
- Nočitev: 2

- Kope, Slovenija
- Grmovškov dom na Kopah
- Oseb: 2-4
- Nočitev: 2