HUDA CENA za italijanski oddih v Hotelu Alba 3* v slikoviti Ravenni!
- 2x nočitev z zajtrkom za 2 osebi v hotelu Alba 3* v Ravenni
- namestitev v dvoposteljni sobi Superior
- brezplačno bivanje za 1 otroka do 1,99. leta
- unovčljivost do 30. 9. 2026 (odhod), razen v terminu 10.8.-26. 8.2026
- brezplačno koriščenje 2 ležalnikov na plaži Finisterre, nedaleč od hotela (od maja do septembra)
- brezplačen WiFi
- brezplačno parkirišče pred hotelom
Pogoji koriščenja
- Vsak lahko kupi in unovči neomejeno število kuponov. Kuponi so združljivi (lahko podaljšate bivanje).
- Za bivanje v terminih v maju, juniju, juliju in avgustu, je potrebno doplačilo 30 €/sobo/noč.
- MOŽNA DOPLAČILA: polpenzion 20 €/osebo/dan; polni penzion 40 €/osebo/dan; hišni ljubljenček 10 €/noč.
- OBVEZNO DOPLAČILO: turistična taksa 2 €/osebo/dan za osebe nad 13,99 let.
- DOPLAČILA ZA OTROKE: do 11,99 let 5 €/osebo/noč.
- Po nakupu kupona je obvezna zamenjava kupona za "Hotel Voucher" na spletni strani http://register.hotelvoucheronline.com. Na levi strani izberite jezik "Slovenščina". Zamenjavo je potrebno narediti najkasneje v 10 dneh od dneva nakupa.
- Obvezna predhodna rezervacija s prejetim voucherjem preko e-maila [email protected] Ob prijavi v hotel navedite številko voucherja, ki ga prejmete ob rezervaciji. Svetujemo, da rezervacijo opravite čimprej, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivosti namestitvenih kapacitet. Rezervacija velja, ko je pisno potrjena s strani hotela.
- Odpoved rezervacije vsaj 72 ur pred dogovorjenim terminom, sicer se kupon smatra unovčen.
- Prijava 15.00-22.00; odjava 7.00-11.30.
Koledar unovčljivosti
RAVENNA
Ravenna, nekdanja prestolnica Zahodnega rimskega cesarstva, danes očara z edinstveno kombinacijo kulturne dediščine, sproščenega tempa življenja in bližine Jadranskega morja. Znana po čudovitih mozaikih, zgodovinskih cerkvah in slikovitih uličicah, ponuja idealno kuliso za umik od vsakdana.
Zakaj izbrati to ponudbo?
- hotel se nahaja blizu plaže Finisterre z mehkim peskom
- mesto mozaikov, zgodovine in prijetnega sredozemskega vzdušja
- zajtrk iz samopostrežnega bifeja
- nastanitev v udobnem in mirnem hotelu
Podrobnosti o ponudniku
Piazza Dora Markus 13
48122 Marina di Ravenna
Italija
KAM NA IZLET?
- Bazilika San Vitale: ena najpomembnejših znamenitosti Ravenne, znana po čudovitih bizantinskih mozaikih iz 6. stoletja, ki so pod Unescovo zaščito.
- Mavzolej Galle Placidie: majhen od zunaj, a izjemen v notranjosti – mozaiki v tem mavzoleju veljajo za ene najlepših na svetu.
- Dantejev grob in Dantejev park: obiščite skromni grob italijanskega pesnika Danteja Alighierija ter uživajte v sprehodu skozi miren park ob njem.
- Bazilika Sant'Apollinare Nuovo: impresivna notranjost z mozaiki, ki prikazujejo prizore iz Kristusovega življenja – odličen vpogled v zgodnje krščanstvo.
- Trg Piazza del Popolo: glavni mestni trg z živahnim utripom, kavarnami in lepo ohranjenimi zgradbami – idealno za kavo ali lahek prigrizek.
- Muzej MAR (Museo d'Arte della città di Ravenna): ljubiteljem umetnosti bo všeč raznolika zbirka sodobne in zgodovinske umetnosti, vključno z mozaiki.
[FLASH SALE!]HUDA CENA za oddih v Hotelu Pineta ali apartmajih Riva v Vrsarju!
- Vrsar, Hrvaška
- Hotel Pineta***
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
Prestižna lokacija! HUDA CENA za wellness razvajanje v hotelu Nautica 4* Novigrad!
- Novigrad, Hrvaška
- Marina & Hotel Nautica****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
HUDA CENA za oddih z zajtrkom v hotelu Park Plaza Belvedere 4* v Medulinu!
- Medulin, Hrvaška
- Hotel Park Plaza Belvedere****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2-3
PREMIUM ZIMA! HUDA CENA za oddih v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu!
- Portorož, Slovenija
- Hotel Slovenija*****, Hotel Portorož****sup, Hotel Riviera****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
HUDA CENA za PRAZNIČNI PREMIUM PAKET v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu!
- Portorož, Slovenija
- Hotel Slovenija*****, Hotel Portorož****sup, Hotel Riviera****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
Opatija! HUDA CENA za oddih v Grand Hotel Adriatic 4* s polpenzionom!
- Opatija, Hrvaška
- Grand hotel Adriatic I****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
- Kope, Slovenija
- Grmovškov dom, Kope
- Oseb: 2
- Nočitev: 1
