HUDA CENA za pomladni oddih v Boutique hotelu Intermezzo**** na otoku Pag!
- 2x nočitev z zajtrkom za 2 odrasli osebi v Hotelu Intermezzo**** na otoku Pag
- namestitev v dvoposteljni Deluxe sobi
- unovčljivost 21.5.-27.5.2026 (odhod)
- bogat samopostrežni zajtrk
- najem koles ali palic za nordijsko hojo
- brezplačen Wi-Fi
- brezplačno parkiranje
Pogoji koriščenja
- Vsak lahko kupi in unovči neomejeno število kuponov. Možnost združevanja kuponov za daljše bivanje.
- OBVEZNA DOPLAČILA: 1,50 €/osebo/dan za turistično takso.
- MOŽNA DOPLAČILA: 10 €/dan za sobo z balkonom; 20 €/dan za sobo z balkonom in pogledom na morje (doplačila so na licu mesta, pred dejanskim nakupom pa je potrebno preveriti razpoložljivost določenega tipa sobe).
- Hotel nima možnosti za nastanitev otrok.
- Svetujemo, da se pred nakupom pri ponudniku pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
- Po nakupu kupona je obvezna rezervacija na telefon: +385 (0)98 449 570 ali na e-mail: [email protected]. Pri rezervaciji prek e-maila je potrebno ponudniku v priponki poslati kupon, ki ga ob prihodu ne potrebujete s seboj, saj za prijavo zadostuje le osebni dokument. V primeru, da ponudniku ob prijavi sporočite le šifro kupona, imejte ob prihodu s seboj natisnjen kupon.
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 48 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti.
- Hišni ljubljenčki niso dovoljeni.
- Prijava: od 15:00; odjava: do 11:00
Koledar unovčljivosti
Uživajte v vrhunskem udobju v sobah enega najbolje ocenjenih hotelov na Pagu. Sobe Deluxe ohranjajo vse udobje, ki ga nudijo moderni in svetli prostori. Vse imajo francosko okno.
Opremljenost sobe (brez balkona): zakonska postelja, SAT TV, WiFi, sušilec za lase, minibar, kopalnica s prho, toaletnim priborom in sedežno površino
Doživite pojedino bogatih okusov. Sezonske sestavine, lokalne specialitete, raznolikost in svežina so njihovem zajtrku prislužile neverjetne ocene.
Zakaj izbrati to ponudbo?
- bogat samopostrežni zajtrk
- odlična lokacija v mirnem okolju, le nekaj minut stran od centra starega mestnega jedra
- 150 m od morja in plaže
- moderno opremljene sobe
Podrobnosti o ponudniku
HUDA CENA za pomladni oddih v mobilni hiški kampa Amarin 4* v Rovinju!
- Rovinj, Hrvaška
- Kamp Amarin****
- Oseb: 5
- Nočitev: 2
HUDA CENA za nepozaben oddih v glampingu Lavanda - Bi Village Fažana!
- Fažana, Hrvaška
- Lavanda - Bi Village Fažana
- Oseb: 5
- Nočitev: 2-3
HUDA CENA za pomladni oddih v mobilni hiški v Terra Park SpiritoS na Pagu!
- Otol Pag, Hrvaška
- Terra Park SpiritoS Holiday Homes****
- Oseb: 4
- Nočitev: 2
HUDA CENA za pomladni oddih v mobilni hiški v Terra Park SpiritoS na Pagu!
- Otol Pag, Hrvaška
- Terra Park SpiritoS Holiday Homes****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
Otok Krk! HUDA CENA za pomladni oddih v hotelu Kanajt z vstopom v wellness center!
- Punat, Krk, Hrvaška
- Hotel Kanajt****
- Oseb: 2
- Nočitev: 1
HUDA CENA za pomladni oddih v počitniški hiški v bližini Marine Punat, na Krku!
- Punat, Krk, Hrvaška
- Počitniške hiške Kanajt
- Oseb: 6
- Nočitev: 1-3
- Malinska, otok Krk, Hrvaška
- Malinska Green Apartments
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
