HUDA CENA za sprostitveni oddih v počitniški vasi Krone Kolpa Heaven!
- 2x nočitev za do 6 oseb v počitniški vasi Krone Kolpa Heaven
- namestitev v leseni hiški
- unovčljivost do 31.8.2026 (odhod)
- končno čiščenje
- brezplačen Wi-Fi
- brezplačno parkiranje
Pogoji koriščenja
- Vsak lahko kupi in unovči neomejeno število kuponov.
- OBVEZNA DOPLAČILA: turistična taksa pri ponudniku.
- Svetujemo, da se pred nakupom pri ponudniku pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
- Po nakupu kupona je obvezna rezervacija na telefonsko številko: 041 244 903 ali email [email protected]. Pri rezervaciji prek email-a je potrebno ponudniku v priponki poslati kupon, ki ga ob prihodu ne potrebujete s seboj, saj za prijavo zadostuje le osebni dokument. V primeru, da ponudniku ob prijavi sporočite le šifro kupona, imejte ob prihodu s seboj natisnjen kupon.
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 48 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona.
Koledar unovčljivosti
Hišice so opremeljene v modernem belokranjskem stilu. Sprejmejo 22 fiksnih ležišč/8 dodatnih tako, da so priporočene tudi skupine ljudi. Nudijo tudi izposojo kanujev in koles. Imajo pa tudi otroška igrala, odbojko na mivki ter mize za namizni tenis.
V bližini se nahaja naravno kopališče reka KOLPA. Kopališče je primerno tudi za otroke in neplavalce. Glavna atrakcija je poleti zelo topla rekla Kolpa, v kateri se lahko kopate, ribarite, ali pa jo raziskujete s kanuji.
Jeseni lahko nabirate gobe, kostanj, kolesarite ali se sprehodite v naravi. Pozimi so zanimive igre na snegu, v bližini se nahaja smučišče Bela, Gače ter bazeni Terme Dolenjske Toplice.
LESENE HIŠKE
Hišice so razdeljene na bivalni del in veliko pokrito teraso.
Spalni del z zakonsko posteljo, otroška soba z 2 ali 4 ležiščem, dnevni prostor z raztegljivim kavčem in televizijo. Kuhinjski prostor z jedilnico, kopalnico ter terasni del.
V kuhinji je posoda in pripomočki, ki vam omogočajo pripravo hrane (indukcija, štedilnik, pomivalni stroj, mikrovalovna pečica, hladilnik z velikim zmrzovalnikom).
Kopalnica je opremljena z umivalnikom, prho in wc-jem.
V hladnejših dnevih so hišice ogrevane. Hišice so klimatizirane.
AKTIVNOSTI
Bivanje ob reki Kolpi ponuja popolno ravnovesje med sprostitvijo in aktivnim oddihom. Dan lahko začnete s sprehodom ali kolesarjenjem po slikoviti belokranjski pokrajini, nato pa se osvežite v topli in čisti reki ali jo raziščete s kanujem, kajakom oziroma SUP-om. Večere dopolnjujejo lokalna kulinarika, kozarec belokranjskega vina in mir narave, ki poskrbi za popoln odklop od vsakdanjega vrveža.
Zakaj izbrati to ponudbo?
- neposredna bližina reke Kolpe in urejenih kopališč
- mirna in varna vas brez mestnega vrveža
- neokrnjena narava in čist zrak
- odlično izhodišče za kolesarjenje, pohodništvo in veslanje
- številne možnosti za družinski oddih in aktivnosti na prostem
- popolno okolje za sprostitev, zasebnost in pobeg od vsakdana
Podrobnosti o ponudniku
KAM NA IZLET?
- Izvir Krupe: eden najlepših kraških izvirov v Sloveniji.
- Krajinski park Lahinja: sprehodi po neokrnjeni naravi in opazovanje ptic.
- Staro mestno jedro Črnomlja: zgodovina, kavarne in kulturne znamenitosti.
- Metlika: Belokranjski muzej, grad in mestno jedro.
- Vinorodna območja Bele krajine: degustacije lokalnih vin in kulinarike.
- Adlešiška in Vinica kopališča ob Kolpi: kopanje, sončenje in sprostitev.
- Kanu ali SUP po reki Kolpi: doživetje narave z rečne perspektive.
- Kolesarske poti ob Kolpi in po Beli krajini.
- Izlet do izvira Dobličice: pomemben naravni spomenik.
- Letalo Dakota DC-3 v Otoku: zanimiv tehniški in zgodovinski spomenik.
- Učna pot Nerajski lugi: mokrišča, narava in opazovanje živali.
- Grad Vinica: razgledi, zgodovina in lokalne prireditve.
- Portorož, Slovenija
- Hotel Remisens Lucija****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
- Portorož, Slovenija
- LifeClass Hoteli ****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
- Vrsar, Hrvaška
- Resort Petalon****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
- Topolšica, Slovenija
- Hotel Vesna*** Terme Topolšica
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
- Biograd na Moru, Hrvaška
- Ilirija d.d., Hotel Ilirija
- Oseb: 2
- Nočitev: 5
- Poreč, Hrvaška
- Hotel Delfin** Plava Laguna
- Oseb: 2
- Nočitev: 1
- Rogoznica, Hrvaška
- Perla Resort****, Hotel Perla 4*
- Oseb: 2
- Nočitev: 2
