HUDA CENA za morski oddih v Hotelu Korkyra 4* v Veli Luki na Korčuli!
- 2x nočitev s polpenzionom za 2 osebi v Hotelu Korkyra**** v Veli Luki
- brezplačno bivanje s polpenzionom za otroka do 2,99. leta
- unovčljivost do 20.6.2025 (odhod)
- bogat polpenzion (zajtrk in večerja)
- pijača dobrodošlice
- neomejena uporaba zunanjega bazena
- ležalniki, senčniki in brisačen na bazenu (omejeno število)
- neomejena uporaba savne in telovadnice
- brezplačen WiFi
- brezplačno parkiranje
SOBE
Elegantne sobe so odete v pastelne in temno modre odtenke ter nudijo TV z ravnim zaslonom, mizo, mini bar, klimo in zasebno kopalnico s prho ter sušilcem za lase.
PLAŽA
Plaža Azzuro, ki se odpre 1.6. se nahaja na nasprotni strani zaliva - 5 min z ladjico - je v lasti hotela.
WELLNESS CENTER
V wellnessu lahko uživate različne aktivnosti. Od savn, fitnesa do različnih masaž (z doplačilom) z eteričnimi olji rožmarina, sivke in pomaranče - značilne za ta del Sredozemlja.
KULINARIKA
Hotelski kuharji ponujajo širok izbor lokalnih specialitet, pripravljenih po najvišjih standardih. Raj za sladokusce! Na zahtevo vam pripravijo tudi vegetarjanske jedi. Vsako jutro vam polpenzion Korkyra ponuja bogat zajtrk za popoln začetek poln energije. Širok izbor kulinaričnih užitkov je na voljo v vrhunski, prostorni atmosferi. Ne daleč stran od hotela (2 minuti hoje) je znana restavracija Luky v novoodprti marini Korkyra.
Zakaj izbrati to ponudbo?
- vrhunski butični hotel
- uživajte na privatni plaži v lasti hotela
- odlična kulinarična ponudba - tudi za vegetarijance
- Korčula je otok morja, sonca, kamna in vina
- sodobno opremljene sobe
Podrobnosti o ponudniku
Obala 3 21
20270 Vela Luka
Hrvaška
Hotel Korkyra je družinski hotel in idealen kraj za tiste, ki iščejo resnično sprostitev v majhnem mestu, kot je Vela Luka - mesto, ki vas bo zagotovo očaralo in vas navdihnilo, da se boste vračali znova in znova. Vela luka je manjše mesto in pristanišče na zahodnem delu otoka Korčula. V bližini se nahajajo slikoviti otočki, globoki zalivi, strme stene in doline, zaradi česar je to mesto privlačno za neomejene možnosti počitnic.
KAM NA IZLET?
- Enkratni otok lahko pobliže spoznate s kolesarjenjem ali pohodništvom, se s potapljanjem podate v privlačen podvodni svet okoli Korčule in si za nepozabne počitnice privoščite ogled tradicionalnih dogodkov, kot so plesi z meči. Lokacija je idealno izhodišče za razne aktivnosti. - Zahodno od mesta Vela luka se nahaja otok Proizd, ki je po poročanju The New York Timesa eden najlepših otokov na svetu. Na njem ni avtomobilov in je strogo rezerviran za tiste, ki se radi sončite. Njegova lokacija in plaže vas nebodo postile ravnodušne. Edino restavracijo na otoku upravlja Hotel Korkyra.
- Sprehodite se po ulicah starega mesta Korčula in spoznajete njegovo lepoti in bogato, kulturno-zgodivinsko dediščino.

HUDA CENA za poletne počitnice v hotelu Vesna v Termah Topolšica!
- Topolšica, Slovenija
- Hotel Vesna*** Terme Topolšica
- Oseb: 2
- Nočitev: 2

HUDA CENA za morski oddih v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku!
- Omišalj, Hrvaška
- Hoteli Omišalj - Depandansa Marina
- Oseb: 2
- Nočitev: 3-7

Poletje v Vrsarju! HUDA CENA za družinski oddih v mobilni hiški kampa Valkanela!
- Vrsar, Hrvaška
- Kamp Valkanela, Vrsar
- Oseb: 6
- Nočitev: 2

HUDA CENA za morski oddih s polpenzionom v Uvali Scott v Kraljevici!
- Reka, Hrvaška
- Prenočišča Uvala Scott
- Oseb: 2
- Nočitev: 2

HUDA CENA na morske počitnice v hotelu Kornati 4* v Biograd na Moru!
- Biograd na Moru, Hrvaška
- Ilirija d.d., Hotel Kornati****
- Oseb: 2
- Nočitev: 4

Opatija! HUDA CENA za morski oddih s polpenzionom v butičnem hotelu Astoria 4*!
- Opatija, Hrvaška
- Hotel Astoria****
- Oseb: 2
- Nočitev: 2

HUDA CENA za oddih v dvoje s polpenzionom v Hotelu Selce 3*, tik ob morju!
- Selce, Hrvaška
- Hotel Selce***
- Oseb: 2
- Nočitev: 2

Južna Istra! HUDA CENA za krasen oddih s polpenzionom v hotelu Pula 3* v Puli!
- Pula, Hrvaška
- Hotel Pula***
- Oseb: 2
- Nočitev: 3